gametheory

gametheory
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Addicted to good movies

more Recent Ratings

82 58% The Professor and the Madman (2019) - Rated 27 Nov 2020
85 75% Ahlat Agaci (2018) - Rated 27 Nov 2020
82 58% At the End of the Tunnel (2016) - Rated 27 Nov 2020
40 1% Ilk ask (2006) - Rated 10 Nov 2020
81 48% A Beautiful Day in the Neighborhood (2019) - Rated 07 Nov 2020
83 66% Eastern Promises (2007) - Rated 04 Nov 2020
50 5% Dedemin Fisi (2016) - Rated 04 Nov 2020
75 16% Okja (2017) - Rated 04 Nov 2020
79 26% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 04 Nov 2020
100 95% Parasite (2019) - Rated 04 Nov 2020