gamszbyks

gamszbyks
Movie Buff - 209 Film Ratings
Member Since: 12 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% District 9 (2009) - Rated 13 May 2018
90 61% The Butterfly Effect (2004) - Rated 13 May 2018
89 45% Fargo (1996) - Rated 13 May 2018
92 86% Se7en (1995) - Rated 13 May 2018
93 92% 12 Monkeys (1995) - Rated 13 May 2018
94 95% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 May 2018
90 61% Minority Report (2002) - Rated 13 May 2018
90 61% Donnie Darko (2001) - Rated 13 May 2018
90 61% Sin City (2005) - Rated 13 May 2018
94 95% V for Vendetta (2006) - Rated 13 May 2018