Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gamzeknc

Film Freak - 578 Film Ratings

Member Since: Nov 18, 2018

Location: Turkey

Bio: Filmmaker from Istanbul
more Recent Ratings
73 23% Shiva Baby (2021) - Jun 13, 2021
72 21% Potiche (2010) - Jun 13, 2021
81 80% The Florida Project (2017) - Jun 13, 2021
77 34% Nomadland (2020) - May 03, 2021
79 50% Nasipse Adayız (2020) - Apr 29, 2021
69 13% Promising Young Woman (2020) - Apr 25, 2021
15 0% The DUFF (2015) - Apr 19, 2021
57 5% Focus (2015) - Apr 19, 2021
60 6% Set It Up (2018) - Apr 19, 2021
70 16% The Intern (2015) - Apr 19, 2021