ganesh90909

ganesh90909
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 72% Catch Me If You Can (2002) - Rated 01 Nov 2017
100 72% Gone Girl (2014) - Rated 01 Nov 2017
100 72% Whiplash (2014) - Rated 01 Nov 2017
100 72% Black Swan (2010) - Rated 01 Nov 2017
98 41% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 01 Nov 2017
100 72% Moneyball (2011) - Rated 01 Nov 2017
100 72% The Exorcist (1973) - Rated 01 Nov 2017
100 72% All the President's Men (1976) - Rated 01 Nov 2017
100 72% The Social Network (2010) - Rated 01 Nov 2017
100 72% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 01 Nov 2017