gangstahk

gangstahk
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% The Raid: Redemption (2012) - Rated 08 Mar 2014
93 88% I Am Number Four (2011) - Rated 08 Mar 2014
87 51% Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012) - Rated 07 Mar 2014
81 33% Hitman (2007) - Rated 07 Mar 2014
87 51% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 07 Mar 2014
90 70% Echelon Conspiracy (2009) - Rated 07 Mar 2014
92 85% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 07 Mar 2014
72 26% Blood Diamond (2006) - Rated 07 Mar 2014
84 41% Four Brothers (2005) - Rated 07 Mar 2014
88 57% Monsters University (2013) - Rated 07 Mar 2014