garciaeffect

garciaeffect
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2013
Location: istanbul, Turkey

more Recent Ratings

Check out garciaeffect's...

85 45% Benny & Joon (1993) - Rated 26 Nov 2013
90 71% The Sea Inside (2004) - Rated 19 Nov 2013
95 85% Hair (1979) - Rated 19 Nov 2013
80 22% Pineapple Express (2008) - Rated 19 Nov 2013
85 45% Hotel Rwanda (2004) - Rated 19 Nov 2013
60 10% 28 Days Later (2002) - Rated 19 Nov 2013
85 45% The Bucket List (2007) - Rated 19 Nov 2013
55 6% Let the Right One In (2008) - Rated 19 Nov 2013
50 2% Knocked Up (2007) - Rated 19 Nov 2013
100 98% Beetlejuice (1988) - Rated 19 Nov 2013