Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
garmonbozia

Film Freak - 925 Film Ratings

Member Since: Sep 2, 2017

Location: Antalya, Turkey

more Recent Ratings
50 34% My Dead Dad's Porno Tapes (2018) - Jan 22, 2019
65 55% Fauve (2018) - Jan 22, 2019
55 41% End Game (2018) - Jan 22, 2019
50 34% Zion (2018) - Jan 22, 2019
60 48% Age of Sail (2018) - Jan 22, 2019
75 72% Pépé le morse (2017) - Jan 22, 2019
35 18% One Small Step (2018) - Jan 22, 2019
75 72% Late Afternoon (2017) - Jan 22, 2019
65 55% Bao (2018) - Jan 22, 2019
40 22% Liz and the Blue Bird (2018) - Jan 22, 2019