garou-benoit

garou_benoit
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2014
Location: Sherbrooke, Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 74% Avatar (2009) - Rated 07 Aug 2015
15 9% Under Siege (1992) - Rated 07 Aug 2015
15 9% The Fast and the Furious (2001) - Rated 07 Aug 2015
55 48% Whiplash (2014) - Rated 07 Aug 2015
40 24% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 07 Aug 2015
40 24% Dracula Untold (2014) - Rated 07 Aug 2015
45 32% Stonehearst Asylum (2014) - Rated 07 Aug 2015
45 32% Sin City: A Dame to Kill For (2014) - Rated 07 Aug 2015
45 32% The Signal (2014) - Rated 07 Aug 2015
35 19% Red Dawn (2012) - Rated 07 Aug 2015