Garrel

garrel
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2015
Location: USA

more Recent Ratings

87 28% Eden (2014) - Rated 07 Aug 2015
74 6% The Nun (2013) - Rated 07 Aug 2015
93 58% Alphaville (1965) - Rated 07 Aug 2015
100 96% Pierrot le fou (1965) - Rated 07 Aug 2015
99 88% Masculin, Feminin (1966) - Rated 07 Aug 2015
90 42% La Chinoise (1967) - Rated 07 Aug 2015
90 42% Made in U.S.A. (1966) - Rated 07 Aug 2015
94 66% Week End (1967) - Rated 07 Aug 2015
87 28% 2 or 3 Things I Know About Her (1967) - Rated 07 Aug 2015
76 10% Tout va bien (1972) - Rated 07 Aug 2015