Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
garrett2

Cinema Addict - 1529 Film Ratings

Member Since: Aug 12, 2019

more Recent Ratings
Check out garrett2's...
16 0% New Wave (1990) - Aug 29, 2019
19 0% Marked for Death (1990) - Aug 29, 2019
30 1% Privilege (1990) - Aug 29, 2019
41 7% Echoes from a Somber Empire (1990) - Aug 29, 2019
42 9% Revenge (1990) - Aug 29, 2019
45 13% Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Aug 29, 2019
46 15% Wild at Heart (1990) - Aug 29, 2019
47 16% Verso sera (1991) - Aug 29, 2019
48 19% Hardware (1990) - Aug 29, 2019
49 21% ¬°Ay, Carmela! (1990) - Aug 29, 2019