garrettchap1

garrettchap1
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 43% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 21 Feb 2018
97 82% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Feb 2018
97 82% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Feb 2018
89 33% Jackie Brown (1997) - Rated 18 Feb 2018
93 48% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 18 Feb 2018
97 82% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Feb 2018
92 43% Django Unchained (2012) - Rated 18 Feb 2018
95 61% The Hateful Eight (2015) - Rated 18 Feb 2018
95 61% Se7en (1995) - Rated 18 Feb 2018
96 72% Fight Club (1999) - Rated 18 Feb 2018