garykduke
Recent Ratings
Check out garykduke's...
99 50% | A Beautiful Day in the Neighborhood (2019) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | About Time (2013) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | The Girl in the Café (2005) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | Love Actually (2003) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | The Matrix (1999) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | The Best Years of Our Lives (1946) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | Ikiru (1952) - Rated 18 Dec 2021 |
99 50% | Ghost (1990) - Rated 18 Dec 2021 |
100 82% | Witness (1985) - Rated 18 Dec 2021 |