garypinappel

garypinappel
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% MacGruber (2010) - Rated 16 Jan 2013
35 6% Magnolia (1999) - Rated 16 Jan 2013
50 18% Gran Torino (2008) - Rated 16 Jan 2013
20 2% Patch Adams (1998) - Rated 16 Jan 2013
46 13% Forrest Gump (1994) - Rated 16 Jan 2013
31 4% Batman Begins (2005) - Rated 16 Jan 2013
79 52% Django Unchained (2012) - Rated 16 Jan 2013
56 26% Oldboy (2003) - Rated 16 Jan 2013
94 88% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 16 Jan 2013
89 72% Batman Returns (1992) - Rated 16 Jan 2013