gauravpande

gauravpande
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2014
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 96% The Terminator (1984) - Rated 13 Jan 2020
92 94% Changeling (2008) - Rated 13 Jan 2020
95 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Jan 2020
84 45% Up in the Air (2009) - Rated 13 Jan 2020
78 11% The Break-Up (2006) - Rated 13 Jan 2020
87 78% Minority Report (2002) - Rated 13 Jan 2020
92 94% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 13 Jan 2020
87 78% Speed (1994) - Rated 13 Jan 2020
85 58% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 13 Jan 2020
85 58% The Blind Side (2009) - Rated 13 Jan 2020