gavroche86

gavroche86
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% Memento (2001) - Rated 25 Aug 2015
80 43% The Pianist (2002) - Rated 25 Aug 2015
85 75% Saving Private Ryan (1998) - Rated 25 Aug 2015
70 3% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 25 Aug 2015
75 15% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 25 Aug 2015
85 75% The Matrix (1999) - Rated 25 Aug 2015
85 75% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 25 Aug 2015
85 75% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 25 Aug 2015
80 43% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Aug 2015
85 75% The Godfather (1972) - Rated 25 Aug 2015