gayforjesus

gayforjesus
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 01 May 2013
Location: Philadelphia, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: http://gayforjesus.tumblr.com

more Recent Ratings

100 77% A Clockwork Orange (1971) - Rated 01 May 2013
95 31% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 01 May 2013
100 77% The Big Lebowski (1998) - Rated 01 May 2013
96 40% Beetlejuice (1988) - Rated 01 May 2013
98 50% The Shining (1980) - Rated 01 May 2013
87 4% Dead Snow (2009) - Rated 01 May 2013
93 22% Jennifer's Body (2009) - Rated 01 May 2013
90 13% Cleopatra (1963) - Rated 01 May 2013
100 77% Fargo (1996) - Rated 01 May 2013
100 77% Reservoir Dogs (1992) - Rated 01 May 2013