gbob1976

gbob1976
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 70% Finding Nemo (2003) - Rated 11 Nov 2018
75 85% Maverick (1994) - Rated 11 Nov 2018
65 50% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 11 Nov 2018
70 70% National Treasure (2004) - Rated 11 Nov 2018
45 10% The Pacifier (2005) - Rated 11 Nov 2018
45 10% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 11 Nov 2018
65 50% xXx (2002) - Rated 11 Nov 2018
55 25% Pearl Harbor (2001) - Rated 11 Nov 2018
60 35% Spider-Man 3 (2007) - Rated 11 Nov 2018
80 95% Toy Story 2 (1999) - Rated 11 Nov 2018