gboese

gboese
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 58% WALL·E (2008) - Rated 10 May 2020
84 58% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 10 May 2020
88 83% The Sting (1973) - Rated 11 Apr 2020
80 48% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 24 Jan 2017
87 75% Amadeus (1984) - Rated 24 Jan 2017
81 52% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 24 Jan 2017
79 44% The Martian (2015) - Rated 24 Jan 2017
86 70% Jurassic Park (1993) - Rated 24 Jan 2017
80 48% Gravity (2013) - Rated 24 Jan 2017
20 1% A Clockwork Orange (1971) - Rated 24 Jan 2017