gdconde

gdconde
Film Freak - 720 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2015
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 75% Fruitvale Station (2013) - Rated 02 Feb 2019
76 65% The Heat (2013) - Rated 02 Feb 2019
85 91% Rick and Morty (2013) - Rated 02 Feb 2019
66 17% Escape Plan (2013) - Rated 02 Feb 2019
68 21% The Spectacular Now (2013) - Rated 02 Feb 2019
75 57% Hotel Transylvania (2012) - Rated 02 Feb 2019
67 18% After Earth (2013) - Rated 02 Feb 2019
84 88% Call Me by Your Name (2017) - Rated 02 Feb 2019
78 75% War Horse (2011) - Rated 02 Feb 2019
76 65% A Dangerous Method (2011) - Rated 02 Feb 2019