Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gdog13cavs

Cinema Addict - 2009 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2010

Location: USA

more Recent Ratings
30 41% The Million Dollar Duck (1971) - Jun 10, 2021
20 23% Pacific Heights (1990) - Jun 10, 2021
30 41% Piglet's Big Movie (2003) - May 28, 2021
55 77% Once (2007) - May 28, 2021
70 92% The Defiant Ones (1958) - Apr 27, 2021
35 50% Coco (2017) - Apr 27, 2021
25 32% The Old Man and the Sea (1958) - Apr 27, 2021
65 87% Henry V (1944) - Apr 27, 2021
45 66% The Hanging Tree (1959) - Apr 27, 2021
15 14% Born Yesterday (1950) - Apr 27, 2021