gediminas

gediminas
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2012
Location: Vilnius, Vilniaus m, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% Ruby Sparks (2012) - Rated 05 May 2013
70 29% Beautiful Creatures (2013) - Rated 05 May 2013
75 40% The Sessions (2012) - Rated 05 May 2013
60 15% 21 and Over (2013) - Rated 04 May 2013
100 93% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Apr 2013
90 69% The Social Network (2010) - Rated 29 Apr 2013
85 55% Adventureland (2009) - Rated 29 Apr 2013
90 69% Sin City (2005) - Rated 29 Apr 2013
100 93% Life of Pi (2012) - Rated 20 Jan 2013
90 69% Adam's Apples (2005) - Rated 18 Jan 2013