geeenuh

geeenuh
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Dark (2017) - Rated 05 Dec 2021
80 63% Dexter (2006) - Rated 05 Dec 2021
93 99% Fleabag (2016) - Rated 05 Dec 2021
92 98% Parasite (2019) - Rated 05 Dec 2021
78 55% The Call (2020) - Rated 05 Dec 2021
40 4% Hypnotic (2021) - Rated 05 Dec 2021
55 8% From Within (2008) - Rated 05 Dec 2021
60 10% Dune (2021) - Rated 29 Nov 2021
"If not for my affinity for skinny white dudes and sand dunes, I’d have fallen asleep."
83 67% Uncut Gems (2019) - Rated 29 Nov 2021
75 40% Mandy (2018) - Rated 29 Nov 2021