geegasm

geegasm
Movie Buff - 424 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2013
Location: vantaa, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

36% After Earth (2013) - Rated 16 Aug 2013
13% Pitch Perfect (2012) - Rated 16 Aug 2013
36% The Conjuring (2013) - Rated 16 Aug 2013
36% Dark Skies (2013) - Rated 16 Aug 2013
36% The Lone Ranger (2013) - Rated 16 Aug 2013
13% Bachelorette (2012) - Rated 16 Aug 2013
13% Beautiful Creatures (2013) - Rated 16 Aug 2013
67% Elysium (2013) - Rated 16 Aug 2013
36% The Host (2013) - Rated 16 Aug 2013
4% The Hangover Part III (2013) - Rated 16 Aug 2013