geeksauce

geeksauce
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2014
Location: Upstate South Carolina, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Gamer, bookworm, and film geek.

more Recent Ratings

88 68% The Wind Rises (2013) - Rated 02 Mar 2014
83 36% Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 19 Feb 2014
91 77% Ip Man (2008) - Rated 19 Feb 2014
85 50% Shaolin Soccer (2001) - Rated 19 Feb 2014
58 4% Branded to Kill (1967) - Rated 19 Feb 2014
82 22% Following (1998) - Rated 19 Feb 2014
96 95% American History X (1998) - Rated 19 Feb 2014
67 13% Tokyo Drifter (1966) - Rated 19 Feb 2014
83 36% Frances Ha (2013) - Rated 19 Feb 2014
87 59% Memento (2001) - Rated 19 Feb 2014