geerlady

geerlady
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 28% Avatar (2009) - Rated 16 Aug 2014
75 54% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 16 Aug 2014
75 54% The Importance of Being Earnest (2002) - Rated 16 Aug 2014
80 66% Love Actually (2003) - Rated 16 Aug 2014
70 40% The King's Speech (2010) - Rated 16 Aug 2014
75 54% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 16 Aug 2014
90 85% Crash (2005) - Rated 16 Aug 2014
40 14% The Proposal (2009) - Rated 16 Aug 2014
80 66% The Blind Side (2009) - Rated 16 Aug 2014
65 28% The Heat (2013) - Rated 16 Aug 2014