gektek

gektek
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I rave ... what\'s your excuse?!?

more Recent Ratings

75 16% John Wick (2014) - Rated 16 Jan 2017
80 32% Darkman (1990) - Rated 02 Jan 2017
80 32% Mr. Church (2016) - Rated 02 Jan 2017
45 2% Daredevil (2003) - Rated 30 Dec 2016
75 16% Suicide Squad (2016) - Rated 12 Dec 2016
90 75% Chappie (2015) - Rated 11 Dec 2016
80 32% 47 Ronin (2013) - Rated 03 Sep 2016
45 2% Hardcore Henry (2016) - Rated 01 Sep 2016
70 8% Pixels (2015) - Rated 31 Aug 2016
85 55% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 31 Aug 2016