gel

gel
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2016
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 58% Blackfish (2013) - Rated 15 Apr 2016
100 94% The Imitation Game (2014) - Rated 15 Apr 2016
95 84% Monsters, Inc. (2001) - Rated 15 Apr 2016
95 84% District 9 (2009) - Rated 15 Apr 2016
70 41% Cube (1997) - Rated 15 Apr 2016
100 94% The Matrix (1999) - Rated 15 Apr 2016
80 58% Drive (2011) - Rated 15 Apr 2016
85 72% Treasure Planet (2002) - Rated 15 Apr 2016
70 41% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 15 Apr 2016
80 58% The Spectacular Now (2013) - Rated 15 Apr 2016