Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gelhorn

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Feb 24, 2019

Location: Bulgaria

more Recent Ratings
95 96% Wild Tales (2014) - Feb 24, 2019
89 57% The Shining (1980) - Feb 24, 2019
93 81% Broken Flowers (2005) - Feb 24, 2019
14 1% Dr. Dolittle (1998) - Feb 24, 2019
94 89% The Secret in Their Eyes (2009) - Feb 24, 2019
91 69% Boyhood (2014) - Feb 24, 2019
20 7% The Transporter 2 (2005) - Feb 24, 2019
92 73% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Feb 24, 2019
15 3% The Hangover (2009) - Feb 24, 2019
90 64% A Separation (2011) - Feb 24, 2019