gemedet

gemedet
Movie Buff - 358 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 99% Firefly (2002) - Rated 26 Feb 2020
90 95% Community (2009) - Rated 23 Feb 2020
85 90% The Good Place (2016) - Rated 23 Feb 2020
90 95% Parasite (2019) - Rated 23 Feb 2020
50 39% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 26 Jul 2019
75 79% BoJack Horseman (2014) - Rated 26 Jul 2019
80 85% The Wind Rises (2013) - Rated 26 Jul 2019
60 54% The Castle in the Sky (1986) - Rated 26 Jul 2019
50 39% Superbad (2007) - Rated 26 Jul 2019
70 70% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 26 Jul 2019