geminiking01

geminiking01
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2012
Location: warwick, rhode island, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% Two Lovers and a Bear (2016) - Rated 19 Jul 2017
90 72% The Guns of Navarone (1961) - Rated 28 Aug 2016
80 40% Candyman: Farewell to the Flesh (1995) - Rated 25 Aug 2016
80 40% Vanilla Sky (2001) - Rated 25 Aug 2016
95 88% Knocked Up (2007) - Rated 25 Aug 2016
90 72% Gran Torino (2008) - Rated 25 Aug 2016
90 72% Slither (2006) - Rated 25 Aug 2016
80 40% Con Air (1997) - Rated 25 Aug 2016
70 8% Six Days Seven Nights (1998) - Rated 25 Aug 2016
100 94% Halloween (1978) - Rated 25 Aug 2016