geoiak

geoiak
Movie Buff - 331 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2019
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 30 Dec 2019
82 53% Philadelphia (1993) - Rated 30 Dec 2019
88 73% National Treasure (2004) - Rated 30 Dec 2019
88 73% Air Force One (1997) - Rated 30 Dec 2019
92 89% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 30 Dec 2019
88 73% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 30 Dec 2019
94 93% Machete (2010) - Rated 30 Dec 2019
30 1% The Longest Yard (2005) - Rated 30 Dec 2019
100 99% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 30 Dec 2019
50 3% The Matrix (1999) - Rated 30 Dec 2019