georgech99

georgech99
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2018
Location: Tbilisi, Georgia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% 3-Iron (2004) - Rated 10 Feb 2019
85 51% The White Ribbon (2009) - Rated 08 Feb 2019
75 12% 300 (2007) - Rated 08 Feb 2019
75 12% I, Robot (2004) - Rated 08 Feb 2019
90 70% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 06 Feb 2019
90 70% True Detective (2014) - Rated 05 Feb 2019
85 51% The Kid With a Bike (2011) - Rated 01 Feb 2019
90 70% Moonlight (2016) - Rated 06 Jan 2019
75 12% The Mummy Returns (2001) - Rated 03 Jan 2019
75 12% Salt (2010) - Rated 03 Jan 2019