Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
georgevoges

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out georgevoges's...
80 55% Gone Baby Gone (2007) - Apr 18, 2020
80 55% The Godfather (1972) - Apr 18, 2020
85 82% Inception (2010) - Apr 18, 2020
85 82% X-Men: Days of Future Past (2014) - Apr 18, 2020
75 28% Cloverfield (2008) - Apr 18, 2020
80 55% The Lobster (2015) - Apr 18, 2020
85 82% Blue Velvet (1986) - Apr 18, 2020
80 55% The Theory of Everything (2014) - Apr 18, 2020
75 28% Gravity (2013) - Apr 18, 2020
85 82% 10 Cloverfield Lane (2016) - Apr 18, 2020