georgios89

georgios89
Movie Buff - 366 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 59% A History of Violence (2005) - Rated 02 Dec 2012
80 59% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 02 Dec 2012
80 59% Children of Men (2006) - Rated 02 Dec 2012
60 7% Antz (1998) - Rated 02 Dec 2012
80 59% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 02 Dec 2012
80 59% Looper (2012) - Rated 02 Dec 2012
70 26% Burn After Reading (2008) - Rated 02 Dec 2012
90 86% American Beauty (1999) - Rated 02 Dec 2012
80 59% Hancock (2008) - Rated 02 Dec 2012
80 59% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 02 Dec 2012