geowb

geowb
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love watching all sorts

more Recent Ratings

90 84% Back to the Future (1985) - Rated 27 Feb 2019
1% Home Alone 4 (2002) - Rated 27 Feb 2019
70 26% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 27 Feb 2019
95 96% The Dark Knight (2008) - Rated 27 Feb 2019
85 73% Batman Begins (2005) - Rated 27 Feb 2019
80 60% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 27 Feb 2019
50 14% Maniac (2018) - Rated 27 Feb 2019
85 73% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 27 Feb 2019
90 84% Fargo (2014) - Rated 27 Feb 2019
95 96% Breaking Bad (2008) - Rated 27 Feb 2019