geowyns

geowyns
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

42 9% Tolkien (2019) - Rated 11 May 2020
83 50% Vice (2018) - Rated 11 May 2020
55 14% Emma. (2020) - Rated 11 May 2020
77 34% Papusza (2013) - Rated 11 May 2020
71 23% Estiu 1993 (2017) - Rated 11 May 2020
71 23% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Jul 2018
91 81% The Prestige (2006) - Rated 29 Jul 2018
72 25% The Lake House (2006) - Rated 29 Jul 2018
88 66% All About My Mother (1999) - Rated 29 Jul 2018
83 50% Ocean's Eleven (2001) - Rated 29 Jul 2018