gerbeldo

gerbeldo
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2012
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 94% Boogie Nights (1997) - Rated 08 Jun 2019
80 45% Phantom Thread (2017) - Rated 08 Jun 2019
87 73% Inherent Vice (2014) - Rated 02 Aug 2017
90 84% Magnolia (1999) - Rated 01 Aug 2017
95 97% Lady Vengeance (2005) - Rated 01 Aug 2017
90 84% Synecdoche, New York (2008) - Rated 01 Aug 2017
65 14% The Sorcerer's Apprentice (2010) - Rated 01 Aug 2017
90 84% A Dangerous Method (2011) - Rated 01 Aug 2017
90 84% The Machinist (2004) - Rated 01 Aug 2017
90 84% Goodfellas (1990) - Rated 01 Aug 2017