geromia

geromia
Film Freak - 751 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 74% Gemma Bovery (2015) - Rated 07 Feb 2016
80 86% The Danish Girl (2015) - Rated 03 Feb 2016
84 95% The Revenant (2015) - Rated 03 Feb 2016
81 90% Frances Ha (2013) - Rated 03 Feb 2016
72 54% Anatomy (2000) - Rated 03 Feb 2016
72 54% Rocky II (1979) - Rated 03 Feb 2016
65 25% The Break-Up (2006) - Rated 03 Feb 2016
78 77% Cloud Atlas (2012) - Rated 03 Feb 2016
72 54% Autumn in New York (2000) - Rated 03 Feb 2016
80 86% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 03 Feb 2016