gerrard

gerrard
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 32% Iron Man 2 (2010) - Rated 23 Dec 2011
96 67% Iron Man (2008) - Rated 23 Dec 2011
100 98% Incir Reçeli (2011) - Rated 22 Dec 2011
90 23% O... Çocuklari (2008) - Rated 20 Dec 2011
95 57% 300 (2007) - Rated 20 Dec 2011
97 76% Gladiator (2000) - Rated 20 Dec 2011
93 32% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Dec 2011
94 42% Fight Club (1999) - Rated 20 Dec 2011
98 85% Kung Fu Panda (2008) - Rated 20 Dec 2011
97 76% Wanted (2008) - Rated 20 Dec 2011