gerrysalinas

gerrysalinas
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Fargo (1996) - Rated 06 Feb 2017
95 72% The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Feb 2017
90 50% The Conversation (1974) - Rated 06 Feb 2017
100 90% Blade Runner (1982) - Rated 06 Feb 2017
95 72% Primer (2004) - Rated 06 Feb 2017
90 50% Arrival (2016) - Rated 06 Feb 2017
90 50% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 06 Feb 2017
85 31% Galaxy Quest (1999) - Rated 06 Feb 2017
75 22% No Country for Old Men (2007) - Rated 06 Feb 2017
60 4% The Avengers (2012) - Rated 06 Feb 2017