gerskywalker

gerskywalker
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2018
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 55% La Perla (1947) - Rated 23 Jan 2018
85 55% Elephant (2003) - Rated 23 Jan 2018
94 94% The Elephant Man (1980) - Rated 23 Jan 2018
94 94% The Shape of Water (2017) - Rated 22 Jan 2018
96 98% Kanashimi no Beradona (1973) - Rated 21 Jan 2018
96 98% Alphaville (1965) - Rated 21 Jan 2018
96 98% Memorias del subdesarrollo (1968) - Rated 21 Jan 2018
90 78% Barry Lyndon (1975) - Rated 21 Jan 2018
80 27% The Canterbury Tales (1972) - Rated 21 Jan 2018
80 27% The Decameron (1971) - Rated 21 Jan 2018