gertbollens

gertbollens
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 14 Dec 2016
52 9% The Thing (1982) - Rated 14 Dec 2016
67 16% Toy Story (1995) - Rated 14 Dec 2016
83 75% Being There (1979) - Rated 14 Dec 2016
50 6% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 14 Dec 2016
42 3% Blood Simple (1984) - Rated 14 Dec 2016
73 34% Raising Arizona (1987) - Rated 14 Dec 2016
74 40% Miller's Crossing (1990) - Rated 14 Dec 2016
92 95% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 14 Dec 2016
72 28% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 14 Dec 2016