Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gerthless

Cinema Addict - 1550 Film Ratings

Member Since: Jan 17, 2013

more Recent Ratings
Check out gerthless's...
85 94% Ninja Scroll (1993) - Jul 28, 2019
75 82% John Wick: Chapter 2 (2017) - Jul 28, 2019
65 42% Friday the 13th (1980) - Jul 28, 2019
75 82% Hugo (2011) - Jul 28, 2019
79 87% Annihilation (2018) - Jul 28, 2019
83 92% Snowpiercer (2014) - Jul 28, 2019
75 82% Avengers: Infinity War (2018) - Jul 28, 2019
80 89% The Muppets (2011) - Jul 28, 2019
75 82% Deadpool 2 (2018) - Jul 28, 2019
75 82% Big Trouble in Little China (1986) - Jul 28, 2019