Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gertrud

Criticker Zealot - 9285 Film Ratings

Member Since: May 28, 2021

Location: Belfast, Ireland

Bio: 天界のペルソナ in seventh continent
more Recent Ratings
40 37% Thru the Wire (1987) - Jun 16, 2021
25 15% These Boots (1992) - Jun 16, 2021
20 11% Rocky VI (1986) - Jun 16, 2021
55 62% The Underground Railroad (2021) - Jun 10, 2021
40 37% Dust (2013) - Jun 08, 2021
40 37% Doctor Who: Space and Time (2011) - Jun 08, 2021
35 28% Sherlock: Many Happy Returns (2014) - Jun 08, 2021
50 54% homer_a (2017) - Jun 07, 2021
65 78% Fe (1994) - Jun 07, 2021
30 21% Carmen (2017) - Jun 07, 2021