gerwaldclaus

gerwaldclaus
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% The Wrestler (2008) - Rated 24 Apr 2017
90 50% Being John Malkovich (1999) - Rated 07 Apr 2017
90 50% The Thing (1982) - Rated 07 Apr 2017
95 76% The Birds (1963) - Rated 01 Apr 2017
90 50% Manchester by the Sea (2016) - Rated 01 Apr 2017
100 94% Blue Velvet (1986) - Rated 25 Mar 2017
90 50% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 25 Mar 2017
95 76% Like Crazy (2016) - Rated 04 Mar 2017
70 12% Amer (2009) - Rated 12 Feb 2017
80 21% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 03 Feb 2017