gespeche

gespeche
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2022
Location: Cdmx, Cdmx, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 Jul 2022
60 18% The Hunger Games (2012) - Rated 03 Jul 2022
100 78% Wild Tales (2014) - Rated 03 Jul 2022
100 78% Nine Queens (2000) - Rated 03 Jul 2022
20 1% New Order (2020) - Rated 03 Jul 2022
50 15% The Black Phone (2022) - Rated 03 Jul 2022
70 23% Spree (2020) - Rated 03 Jul 2022
70 23% Nine Days (2020) - Rated 03 Jul 2022
100 78% A Clockwork Orange (1971) - Rated 03 Jul 2022
100 78% Toy Story (1995) - Rated 03 Jul 2022