getbusybee

getbusybee
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% The Dark Knight (2008) - Rated 17 Nov 2013
90 69% Finding Nemo (2003) - Rated 17 Nov 2013
85 51% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 17 Nov 2013
85 51% Lincoln (2012) - Rated 17 Nov 2013
80 39% Brick (2005) - Rated 17 Nov 2013
90 69% A Simple Plan (1998) - Rated 17 Nov 2013
80 39% Wedding Crashers (2005) - Rated 17 Nov 2013
85 51% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 17 Nov 2013
80 39% Tommy Boy (1995) - Rated 17 Nov 2013
75 30% Spaceballs (1987) - Rated 17 Nov 2013