GetCarter

getcarter
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 96% Miller's Crossing (1990) - Rated 21 Jul 2014
85 68% Man of Steel (2013) - Rated 21 Jul 2014
97 94% Heat (1995) - Rated 21 Jul 2014
90 82% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Jul 2014
88 75% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 21 Jul 2014
81 58% True Romance (1993) - Rated 21 Jul 2014
80 55% The Big Lebowski (1998) - Rated 21 Jul 2014
74 42% Thief (1981) - Rated 21 Jul 2014
72 38% Public Enemies (2009) - Rated 21 Jul 2014
62 17% Iron Man (2008) - Rated 21 Jul 2014