getobones

getobones
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 08 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Into the Wild (2007) - Rated 11 Dec 2008
70 23% The Santa Clause (1994) - Rated 11 Dec 2008
85 52% Carrie (1976) - Rated 11 Dec 2008
95 71% Friday (1995) - Rated 11 Dec 2008
85 52% Blood Diamond (2006) - Rated 11 Dec 2008
85 52% Love Actually (2003) - Rated 11 Dec 2008
95 71% The Wedding Singer (1998) - Rated 11 Dec 2008
90 64% Scarface (1983) - Rated 11 Dec 2008
85 52% Event Horizon (1997) - Rated 11 Dec 2008
90 64% Three Amigos! (1986) - Rated 11 Dec 2008