Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ggC6bR

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 11, 2019

more Recent Ratings
70 85% Her (2013) - Mar 11, 2019
60 55% RoboCop (1987) - Mar 11, 2019
65 75% The Hangover (2009) - Mar 11, 2019
40 10% Toy Story (1995) - Mar 11, 2019
75 95% Slumdog Millionaire (2008) - Mar 11, 2019
40 10% Sideways (2004) - Mar 11, 2019
60 55% Bad Boys (1995) - Mar 11, 2019
50 30% Life Is Beautiful (1997) - Mar 11, 2019
50 30% Aliens (1986) - Mar 11, 2019
60 55% Se7en (1995) - Mar 11, 2019